Grand Prix van Japan
De Grand Prix van Japan 2026 vindt plaats van 2 tot en met 4 oktober op het Mobility Resort Motegi. Dit technische, D-vormige circuit verwelkomt elk jaar duizenden Japanse fans die gepassioneerd zijn door de lokale fabrikanten Honda en Yamaha.
vrijdag 2 oktober
Ziggo SportMotoGP: Grand Prix du Japon - Free Practice 1
Ziggo SportMotoGP: Grand Prix du Japon - Free Practice 2zaterdag 3 oktober
Ziggo SportMotoGP: Grand Prix du Japon - Qualifyingzondag 4 oktober
Ziggo SportMotoGP: Grand Prix du Japon - RaceVeelgestelde vragen
Op welke zenders is Grand Prix van Japan 2026 te zien (Nederland)?
Grand Prix van Japan 2026 wordt uitgezonden op Ziggo Sport (Nederland). Volledig programma en zenders op Sport Flash.
Wanneer vindt Grand Prix van Japan 2026 plaats?
Grand Prix van Japan 2026 vindt plaats van 2 oktober 2026 tot 4 oktober 2026.
Op welke zender is Vrije Training 1 van de Grand Prix van Japan te zien (Nederland)?
Vrije Training 1 van de Grand Prix van Japan wordt uitgezonden op Ziggo Sport (Nederland).
Hoe laat begint Vrije Training 1 van de Grand Prix van Japan?
Vrije Training 1 van de Grand Prix van Japan begint om 02:50 CEST op 2 oktober 2026.
Meer vragen (6)
Op welke zender is Vrije Training 2 van de Grand Prix van Japan te zien (Nederland)?
Vrije Training 2 van de Grand Prix van Japan wordt uitgezonden op Ziggo Sport (Nederland).
Hoe laat begint Vrije Training 2 van de Grand Prix van Japan?
Vrije Training 2 van de Grand Prix van Japan begint om 07:05 CEST op 2 oktober 2026.
Op welke zender is Kwalificatie van de Grand Prix van Japan te zien (Nederland)?
Kwalificatie van de Grand Prix van Japan wordt uitgezonden op Ziggo Sport (Nederland).
Hoe laat begint Kwalificatie van de Grand Prix van Japan?
Kwalificatie van de Grand Prix van Japan begint om 06:40 CEST op 3 oktober 2026.
Op welke zender is Race van de Grand Prix van Japan te zien (Nederland)?
Race van de Grand Prix van Japan wordt uitgezonden op Ziggo Sport (Nederland).
Hoe laat begint Race van de Grand Prix van Japan?
Race van de Grand Prix van Japan begint om 05:15 CEST op 4 oktober 2026.





