Sport FlashFormula 1
Australia

Grand Prix Australii

Od 6 marca 2026 do 8 marca 2026Zakończone
Tor Albert ParkSzczegóły

Grand Prix Australii 2026 odbędzie się od 6 do 8 marca na kultowym torze Albert Park w Melbourne. Wyścig ten tradycyjnie otwiera sezon Formuły 1, oferując kibicom na całym świecie emocjonujące widowisko w wyjątkowej, miejskiej scenerii.

Reklama

czwartek 5 marca

czw22:50
Trening
Formuła 3 · 08:50 Melbourne
Zakończone
Gdzie oglądać · 1 transmisja
Eleven SportsFormula 1: Grand Prix d'Australie - Free PracticePolska22:50

piątek 6 marca

pt04:00
Kwalifikacje
Formuła 3 · 14:00 Melbourne
Zakończone
Gdzie oglądać · 1 transmisja
Eleven SportsFormula 1: Grand Prix d'Australie - QualifyingPolska04:00

sobota 7 marca

sob01:15
Wyścig sprinterski
Formuła 3 · 11:15 Melbourne
Zakończone
Gdzie oglądać · 1 transmisja
Eleven SportsFormula 1: Grand Prix d'Australie - Sprint RacePolska01:15
sob22:50
Wyścig
Formuła 3 · 08:50 Melbourne
Zakończone
Gdzie oglądać · 1 transmisja
Eleven SportsFormula 1: Grand Prix d'Australie - RacePolska22:50

Najczęściej zadawane pytania

Na jakich kanałach oglądać Grand Prix Australii 2026 (Polska)?

Grand Prix Australii 2026: transmisja na Eleven Sports (Polska). Pełny program i kanały na Sport Flash.

Kiedy odbywa się Grand Prix Australii 2026?

Grand Prix Australii 2026 odbywa się od 6 marca 2026 do 8 marca 2026.

Na jakim kanale oglądać Trening podczas Grand Prix Australii (Polska)?

Trening podczas Grand Prix Australii: transmisja na Eleven Sports (Polska).

O której zaczyna się Trening podczas Grand Prix Australii?

Trening podczas Grand Prix Australii zaczyna się o 22:50 CET, 5 marca 2026.

Więcej pytań (6)
Na jakim kanale oglądać Kwalifikacje podczas Grand Prix Australii (Polska)?

Kwalifikacje podczas Grand Prix Australii: transmisja na Eleven Sports (Polska).

O której zaczyna się Kwalifikacje podczas Grand Prix Australii?

Kwalifikacje podczas Grand Prix Australii zaczyna się o 04:00 CET, 6 marca 2026.

Na jakim kanale oglądać Wyścig sprinterski podczas Grand Prix Australii (Polska)?

Wyścig sprinterski podczas Grand Prix Australii: transmisja na Eleven Sports (Polska).

O której zaczyna się Wyścig sprinterski podczas Grand Prix Australii?

Wyścig sprinterski podczas Grand Prix Australii zaczyna się o 01:15 CET, 7 marca 2026.

Na jakim kanale oglądać Wyścig podczas Grand Prix Australii (Polska)?

Wyścig podczas Grand Prix Australii: transmisja na Eleven Sports (Polska).

O której zaczyna się Wyścig podczas Grand Prix Australii?

Wyścig podczas Grand Prix Australii zaczyna się o 22:50 CET, 7 marca 2026.

Reklama